

Kommentek
Köszönet
|
21:19 Pé, 04 Júl 2025
|
Kedves Zakopaneinfo Csapat!
Nagyon köszönjük a honlapotokra feltöltött sok-sok hasznos...
|
múzeum látogatás
|
09:58 Hé, 23 Jún 2025
|
Kedves Ákos, Marci!
Végbement az idegenvezetés és nagyon tartalmas és tanulságos...
|
Auschwitz-Birkenau magyar idegenvezetés
|
16:38 Va, 22 Jún 2025
|
Kedves Ákos!
Nagyon szépen köszönjük a szervezést. Minden gördülékenyen zajlott...
|
Re: Lanovka
|
12:54 Pé, 20 Jún 2025
|
Kedves Gabi!
Nagyon szépen köszönöm, ezeket akkor mindenképp megnézzük az ebbel, mi...
|
Re: Lanovka
|
12:47 Pé, 20 Jún 2025
|
Kedves Orsi!
Sajnos a Kasprowy csúcsra sem szabad felvinni kutyát, hisz a felvonó és a...
|
|
Pályázat lengyelországi tanulmányi kirándulásokra
FIGYELEM! Újra elérhető a Wacław Felczak Alapítvány középiskoláknak szóló pályázata, mely lengyelországi tanulmányi kirándulások finanszírozására használható fel. A beadási határidő 2025 április 30, így érdemes hamar belevágni a pályázatírásba!
Tanulmányi kirándulásaitok megszervezéséhez a POLONICA VARIETAS pályázat igen hasznos lehet, hiszen akár 2.000.000 Ft-ot is igényelhettek középiskolások számára egy ilyen út megszervezéséhez és lebonyolításához. A pénzt felhasználhatjátok szállásra, étkezésre, utazásra, utasbiztosításra, idegenvezetésre, belépőkre és a kísérőtanárok napidíjára is.
A pályázat beadási határideje: 2025 április 30.
A pályázati program, azaz a tanulmányi kirándulás megvalósításának határideje: 2025 június 30.
Részletek a fenti linken, azaz a WFA honlapján.
Pályázataitok megvalósításához keressetek minket az office@zakopaneinfo.hu címen!
|
|
« vissza
|
|
|
|
Felczak pályázat
|
~Rita
11:42 Csü, 19 Jún 2025
|
Kedves Marci!
Hálásan köszönjük, hogy a nehézségek ellenére sikerült egy nagyon tartalmas, élményekkel teli utazást szervezni.
A szállás, jó volt, jó helyen. Sajnos a vacsora nem igazán ízlett a diákoknak, de természetesen ezt nem lehetett előre tudni.
Minden percre pontosan jól össze volt rakva, minden programot sikerült megvalósítani. Kicsit elfáradtunk, de rengeteg mindent láttunk.
A Krakkói idegenvezető bácsi igen türelmes volt a fáradt diákokhoz, sok érdekes információt hallottunk, nagyon felkészült, izgalmas bemutatás volt.
Köszönjük a segítséget!
További jó munkát kívánunk Neked!
Szép nyarat!
Üdvözlettel Rita
|
[ Válasz ]
|
|
|
|
Üdvözlünk Kedves Látogató!
Itt élünk Zakopane városában, a meseszép Tátra lábainál, és magyarként nem egyszer tapasztaltuk, hogy a városról ritkaszép nyelvünkön szinte semmilyen információ nem található meg az Interneten. Ezért álmodtuk meg e portált.
Tőlünk Nektek, hogy nyaralásotok pihentető és élményekben gazdag legyen, hogy megtaláljátok, amit kerestek, hogy ne maradjatok le semmiről, és hogy gondtalanul élvezhessétek a környék lakóinak vendégszeretetét.
Zakopane vár Titeket is!
Csapatunk:
Gabi, Marci, Panka és Ákos
ZakopaneInfo.hu

|
HASZNOS LINKEK

|
|