

Kommentek
|
Re: Wieliczka sóbánya
|
18:52 Hé, 19 Jan 2026
|
Kedves Anita!
Jelenleg nincs csatlakozható csoportunk. Ha lesz, hirdetjük majd a...
|
|
Wieliczka sóbánya
|
18:50 Hé, 19 Jan 2026
|
Kedves Marci!
2026. április 7-10-ig utaznánk Krakkó környékére. Szeretnénk megnézni a...
|
|
Re: Túrázás
|
18:06 Szo, 17 Jan 2026
|
Kedves Gábor!
Amikor soraimat írom, a Tátrai Önkéntes Hegyimentők Szolgálata szerint...
|
|
Túrázás
|
10:19 Szo, 17 Jan 2026
|
A lavinahelyzetre tekintettel érdemes meglátogatni a nemzeti parkot, a völgyes illetve a...
|
|
Köszönet!
|
10:04 Pé, 16 Jan 2026
|
Kedves Marci!
Nagyon köszönjük a szervezést és a sok segítséget! Nagyon jól...
|
|
Tavaszi leállások a PKL járművein
Ahogy minden tavasszal és ősszel, így most sem maradhat el a PKL (Lengyel Kötélvasút Társaság) járműveinek leállása, melynek során a Zakopanéban (és az országban máshol) közlekedő kötélvasutaik félévente esedékes karbantartását és biztonsági ellenőrzését végzik el.
A 2025-ös tavaszi karbantartás keretében az alábbiak szerint állnak le a zakopanei kötélvasutak.
Természetesen a Kasprowy kabinos felvonó leállásának idejére nem áll módunkban elővételben sem jegyeket biztosítani nektek!
|
| |
|
« vissza
|
|
|
|
Üdvözlünk Kedves Látogató!
Itt élünk Zakopane városában, a meseszép Tátra lábainál, és magyarként nem egyszer tapasztaltuk, hogy a városról ritkaszép nyelvünkön szinte semmilyen információ nem található meg az Interneten. Ezért álmodtuk meg e portált.
Tőlünk Nektek, hogy nyaralásotok pihentető és élményekben gazdag legyen, hogy megtaláljátok, amit kerestek, hogy ne maradjatok le semmiről, és hogy gondtalanul élvezhessétek a környék lakóinak vendégszeretetét.
Zakopane vár Titeket is!
Csapatunk:
Gabi, Marci, Panka és Ákos
ZakopaneInfo.hu

|
HASZNOS LINKEK

|
|